ÖDEME TALiMATNAMESi VE POSTA VE KARGO ÜCRETi

Yayın Evimiz Almanya’da olup, Kitabevimizden ( Yayın Evimizden) Vereceğiniz siparişlerden Kitabevimiz Satın alma işlemini tamamlamadan önce size kargo ücretini bildircektir, yahutta kitabevimizin internet sayfası bilgilerinde kargo ücreti yer almaktadır. Fakat yazışmaları ve siprişi yapabilmek icin almanca bilmeniz gerekmektedir. Kitabevimizde Bize ait bölümün linki altta yer alıyor :

https://www.epubli.de/shop/autor/Ra%C5%9Fit-Tunca/29981

Eğer Almanca bilmiyorsanız, ödemeyi bize, altta yer alan Banka hesabımıza havele etiginiz takdirde, biz sizin adınıza sipariş edip, sizin adresinize gönderilmesi talimatnamesi verebiliriz. Fakat yine gönderme ücreti yani posta veya kargo ücreti kitabevimizin posta ve gönderme ve kargu ücretlendirmesine tabidir.(yani kitabevimiz hangi kargo veya posta yolu ile gönderiyorsave o kitaplar için ne kdar posta/ kargo ücreti talep ediyorsa onmuda kitap ücreti haricinde bize havele etmelisiniz.

Yine amazon ve diger Kitabevlerinden siparişlerde de o kitabevinin ücretlendirmesine tabidir.

3. bir seçenek olarak istediğniz kitap isimleri ve adetini ve adresinizi (karoglan446@gmail.com) mail adresine bildirdiğiniz takdirde biz kitabevimizede ücretini Euro€ bazında hesaplatırız o günün dövüz kuru ne ise ona canvert edip kitap önce bize gönderilir ve biz Avusturyadayız bizde burdan gönderbilceğimiz posta ve kargo ücretinide hesap edip size kitap ücreti ve gönderme posta/kargo ücretinin tamamı kaç para ediyordur, bize gelen maildeki email adresine geri cevap olarak bildiririz, kabul etmeniz sonrası ödemeyi bize, altta yer alan Banka hesabımıza havele etiginiz takdirde, veya PAYPAL hesabımıza gönderdiğinizde, biz sizin adınıza sipariş edip, sizin adresinize göndeririz.

isteyenler güvenli gönderme, yani taahütlü gönderme seçeneğinide seçebilirler. Taahütlü olmayan Normal Gödermelerde postada ki gecikme veya kaybolmadan dolayı sorumluluk kabul etmeyiz.

Siparişi tamamlanmış bir ürünümüzün (kitap veya cd ve sd kart vaaz video kaydı ve ses kaydı) geri iade garantisi yoktur, satılan ürün geri iade edilemez.

BANKA HESAP BiLGiLERiMiZ

Banka ismi : Bank Austria UniCredit

IBAN: AT27 1200 0009 5803 1148

BIC/SWIFT CODE: BKAUATWW

PAYPAL HESAP BiLGiMiZ

rasittunca@aon.at

Sayfa Yetkilisi isimi

Raşit Tunca

ADRES:

Budweiser Straße 6

3943 Austria

imza

www.rasittuncakitaplari.com

Schrems, 07.10.2021