Tasavvufi Sohbetler 2014 Kitabı

KiTABIN iSMi: Tasavvufi Sohbetler 2014 Kitabı
Karoglan Başağaçlı Raşit Tunca’nın 2014 Senesinde Yaptığı Tasavvuf Sohbetleri

KiTAP HAKKINDA AÇIKLAMA:

Raşit Tunca Tasavvufi Dini Konulardaki Vaazlarını, Kurduğu Raşidi Tarkatına ait Zikirler dualar ve bilgileri, Tasavvuf yolundaki deneyimlerini, Şiirlerini, Makalelerini, grafiklerini,…Kitap Haline dönüştürüp, Normal Kitap ve Elektronik Kitap “EPUB” Versiyonlarını Yayınladı. Parası olmayanlar ve Öğrenciler için de, Bedava PDF Versionlarını ve, HTML Versiyonlarını, Çeşitli internet Sayfalarında Yayınladı.

ilk defa tasavvuf yoluna nakşibendiler de girdim, daha önce Burhamiye Tarikatından da deneyimim vardı.
daha sonra Nakşibendi tarikatından ayrıldım, Burhamiye’nin kolu olan Dusukiye tarikatına geçtim. Oradan da ayrıldım Ve kendi yolumu çizdim. şu anda Raşidi Yolu ve tarikatının kurucusu ve yolun yolcusuyum. Halen Yolumuz devam etmekte ve, deneyimlerimi sizlerle paylaşmak için, vaazlarımı Kitap olarak yayınlamaya karar verdim. E-Kitap ve Txt kitap ve PDF Kitap halinde olacak olan Bu kitabımda 2014 Senesinde Yaptığım Vaazlar var. Bu kitap İnşallah sizlere bizlere ve insanlık alemine hayırlı ve uğurlu olur..
FELSEFEMiZ
islam OKUMAK yada YAZMAK yada ÇiZMEK Değildir,
Yahutta O Hadis şöyle, Bu Ayette böyle diyor Diye Papağanlıkda Değildir.
islam Kuranı ve sünneti HAYATINA TATBiK edip,
Onunla Yaşayabilmekdir
Kitabımda da Tasavvuf yolundaki Kendi Deneyimlerimi veya keşfen bildiklerimi kaleme aldım. Hadisler ve ayetlerle bunları ispat etmeye çalıştım.
Cennetin bu dünyada kuralacağına inanıyorum, ahiretin de burası olduğu kanaatindeyim ve Allahın Gönderdiği bütün dinlerin ahkamının bu dünyada insan gibi yaşamk için ve dünyamızın imar edilip mamur olması için gerekli kurallar olduğunu ayetler ve hadislerle ispat etmeye çalıştım. Mehdi Vakti olan ALTIN ÇAĞIN şu anki vaktimiz olduğunu örneklerle gösterdim. Mehdinin gelmiş ve hayatta ve görevinin başında olduğunu örneklerle gösterdim. Kurandaki Cennet tasvirlerinde bahsedilen nimetlerin neredeyse hepsinin günümüzdeki nimetler olduğunu örneklerle gösterdim….


DiL : Türkçe

ISBN : 9783750272576

FORMAT : DIN A4 hoch

SAYFA SAYISI : 400 SAYFA

YAYINEVi : EPUBLI

YAYINLANDIĞi TARiH : 16.01.2020

KAPAK CiLD : Hardcover

FiYATI : 45,99 €


SiPARiŞ VER

Yayınevimiz Epubli den Sipariş Ver

BURAYA TIKLA YAYINEViMiZ EPUBLI DEN SiPARiŞ VER


Amazondan Sipariş Ver

BURAYA TIKLA AMAZON DAN SiPARiŞ VER


Bize Email ile Ücret Sor

karoglan446@gmail.com


Kitabın Kapak Resimi

Author: RasitTunca