Tasavvuf Sohbetleri 2019

ilk defa tasavvuf yoluna nakşibendiler de girdim, daha önce Burhamiye de deneyimim vardı.
daha sonra Nakşibendi tarikatından ayrıldım, Burhamiye’nin kolu olan Dusukiye tarikatına geçtim. Oradan da ayrıldım Ve kendi yolumu çizdim. şu anda Raşidi Yolu ve tarikatının kurucusu ve yolun yolcusuyum. Halen Yolumuz devam etmekte ve, deneyimlerimi sizlerle paylaşmak için, vaazlarımı Kitap olarak yayınlamaya karar verdim. E-Kitap ve kitap halinde olacak olan en son kitabım „Tasavvuf Sohbetleri 2019“, İnşallah sizlere bizlere ve insanlık alemine hayırlı ve uğurlu olur..

FELSEFEMiZ

islam OKUMAK yada YAZMAK yada ÇiZMEK Değildir,
Yahutta O Hadis şöyle, Bu Ayette böyle diyor Diye Papağanlıkda Değildir.
islam Kuranı ve sünneti HAYATINA TATBiK edip,
Onunla Yaşayabilmekdir
Kitabımda da Tasavvuf yolundaki Kendi Deneyimlerimi veya keşfen bildiklerimi kaleme aldım. Hadisler ve ayetlerle bunları ispat etmeye çalıştım.
Cennetin bu dünyada kuralacağına inanıyorum, ahiretin de burası olduğu kanaatindeyim ve Allahın Gönderdiği bütün dinlerin ahkamının bu dünyada insan gibi yaşamk için ve dünyamızın imar edilip mamur olması için gerekli kurallar olduğunu ayetler ve hadislerle ispat etmeye çalıştım. Mehdi Vakti olan ALTIN ÇAĞIN şu anki vaktimiz olduğunu örneklerle gösterdim. Mehdinin gelmiş ve hayatta ve görevinin başında olduğunu örneklerle gösterdim. Kurandaki Cennet tasvirlerinde bahsedilen nimetlerin neredeyse hepsini günümüzdeki nimetler olduğunu örneklerle gösterdim….

KiTABIN iSMi: Tasavvuf Sohbetleri 2019

Rasit Tunca‘nin 2019 Senesinde Yaptigi Tasavvufi Sohbetler

DiL : Türkçe

ISBN : 9783750287075

FORMAT : DIN A5 hoch

SAYFA SAYISI : 376 SAYFA

YAYINEVi : EPUBLI

YAYINLANDIĞi TARiH : 26.02.2020

KAPAK CiLD : Hard Cover

FiYATI : 28,99 €

BURADAN KiTABI SiPARiŞ VER

BURAYA TIKLA

BU KiTABI AMAZONDAN SiPARiŞ VER

BURAYA TIKLA AMAZONDAN SiPARiŞ VER

Author: Rasit Tunca